Profesjonalna pralnia wodna dla apartamentów, hoteli, zakładów pracy i obiektów publicznych. Sprzątanie biur, apartamentów i domów prywatnych.
Profesjonalna pralnia wodna dla apartamentów, hoteli, zakładów pracy i obiektów publicznych. Sprzątanie biur, apartamentów i domów prywatnych.
[Poznajmy się]

Jesteśmy firmą rodzinną

Jako firma rodzinna wykazujemy się dużym zaangażowaniem i nietypowym podejściem do Naszych Klientów.

Sami nie lubimy być jednym z setek bądź tysięcy rekordów u dostawców usług dlatego cenimy bliską współpracę.

Wszak pomagamy prowadzić Tobie biznes więc musisz mieć do nas zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie chcemy być olbrzymim zakładem gdyż lubimy i znamy każdego Klienta więc chcemy mieć dla każdego z Nich czas. Dlatego skupiliśmy się nie na rozwoju ilości, a jakości, która jest naszą wizytówką co powoduje, że nowych Klientów pozyskujemy głównie z polecenia już tych obecnych. Chcąc być jeszcze lepszym rozwinęliśmy dodatkowe usługi:

0+
wypranych kompletów kwartalnie
0
różnych cykli na zabrudzenia
0+
czyszczonej odzieży kwartalnie
0%
zadowolonych Klientów
[ Chcemy być lepsi od Konkurencji ]

Wyróżnia nas elastyczność

Jeśli szukasz kontrahenta, który rozumie Twoje potrzeby i problemy bo sam od wielu lat prowadzi biznes to dobrze trafiłeś!

Przedsiębiorczość to nie tylko pieniądze, a firmę tworzą ludzie i to oni warunkują jaką firmą się stajesz. Traktujemy Naszych Klientów bardzo fair - i tego samego oczekujemy. W gratisie masz doskonały serwis, który spowoduje, że coś co dla innych jest problemem lub wymaga pisania maili czy formalnych zgłoszeń, przestanie dla Ciebie istnieć. Znajdujemy się w centrum miasta więc wszędzie mamy blisko - pozwala to na szybką reakcję na Twoje nagłe wypadki.

Zgodnie z zasadą "jeśli coś ma być szybko i dobrze to nie może być tanio" nigdy nie będziemy konkurować ceną tylko jakością obsługi Twojego biznesu. Więc spełnimy prawie każde Twoje życzenie - z pewnością nie raz uratujemy Cie z opresji - nie policzymy ekstra za ekspresową usługę - możemy umówić się dowolnie tak jak będziesz tego potrzebował.

Kontakt
Kontakt
[ Our History ]

Laundry & Dry Cleaning Foundation

Founded in 1990, we follow a dream and an We aim to serve our customers in a way that far exceeds expectation. Being one of the leading laundry service providers, we know our customers’ mindset. It is not easy to come home from a hectic day at the office and rush to the nearest laundry service with your clothes. So, we have an array of services to make things easy for you

You need not tolerate late deliveries, low standard of work merged with high prices. Our services cater to all your laundering and ironing, dry cleaning, shoe repairs, upholstery cleaning, etc.

[ Our Team ]

Laundry Specialists

Our team’s goal each day is to earn your business with each visit and to make
your experience with us the absolute best.